مرد گرگ نما

رایان گاسلینگ «مرد گرگ نما» می‌شود

به گزارش ردکارپت فیلم: با نزدیک شدن به مرحله انتخاب کارگردان، یونیورسال فیلم سینمایی «مرد گرگ نما» با بازی رایان گاسلینگ را می‌سازد.

چند ماه بعد از موفقیت کمپانی یونیورسال با فیلم سینمایی «مرد نامرئی» به کارگردانی الیزابت ماس، این استودیو تصمیم گرفت فیلم سینمایی «مرد گرگ نما» را به عنوان پروژه بعدی خود بر اساس شخصیت‌های نمادین تولید کند.

منابع خبری به ورایتی اعلام کردند که مدیران در یونیورسال در ماه گذشته با چندین کارگردان ملاقات داشته اند و ممکن است خیلی زود انتخاب کنند چه کسی سکان هدایت ساخت این فیلم را بر عهده بگیرد.

در حالی که هنوز نمی توان هیچ شانسی برای کسی در کارگردانی این فیلم در نظر گرفت، کاری فینلی – که اخیراً نظرات ناخوشایندی را با محصول آخر خود به دست آورده است- به همراه هیو جکمن و آلیسون جنی گزینه های احتمالی کارگردانی «مرد گرگ نما» هستند.

به نظر می رسد این فیلم شباهت‌هایی به فیلم سینمایی «شبگرد» جیک جیلنهال با زمینه‌های فراطبیعی داشته باشد. منابع می‌گویند که رایان گاسلینگ در این فیلم مرد گرگ نما می‌شود.

لارن شاکر بلوم و ربکا آنگلو که نویسندگی سریال «نارنجی مد جدید است» را انجام داده بودند، نویسندگی این اثر را نیز انجام خواهند داد. تاریخ دقیق تولید این فیلم سینمایی هنوز اعلام نشده است، اما با توجه به مشغول بودن گاسلینگ به نظر آغاز ساخت مدتی طول خواهد کشید.

این فیلم سینمایی در حقیقت میراث فیلم سینمایی «مرد گرگ نما» محصول سال ۱۹۴۱ را دنبال می‌کند که لان چینی جونیور در آن نقش مردی را بازی کرد که به یک گرگینه تبدیل می‌شد. بنیسیو دل تورو هم در سال ۲۰۱۰ در ساخت مجدد این فیلم سینمایی نقش آفرینی کرده بود.

فیلم سینمایی «مرد نامرئی» اثر دیگری از کمپانی یونیورسال که سال گذشته منتشر شد، ۷ میلیون دلار بودجه برای ساخت داشت و فروش گیشه آن به ۱۲۲ میلیون دلار رسید.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند