مجبوریم

کیومرث پوراحمد تحت تاثیر کدام فیلم قرار گرفت ؟

به گزارش ردکارپت فیلم: کیومرث پوراحمد گفت : فیلم «مجبوریم » درخشان و تکان دهنده است.

کیومرث پوراحمد درباره فیلم “مجبوریم” رضا درمیشیان که این روزها اکران آنلاین شده است گفت : فیلم بسیار درخشان و تکان دهنده است . من از اول تا آخر ، درگیر فیلم شدم و تاثیری عمیق بر من گذاشت.

‎به گفته‌ی کارگردان “شب یلدا”، فیلم مجبوریم بهترین فیلم رضا درمیشیان است.( فیلم‌سازی که پیش از این فیلم‌های “لانتوری”و “عصبانی نیستم” را ساخته است.)
‎پوراحمد با اشاره به بازیگران «بزرگی » که در فیلم حضور دارند، گفت : “یک کهکشان ستاره در فیلم هست ، از دختر جوان نقش اول فیلم پردیس احمدیه تا نگار جواهریان، سیمین معتمدآریا، ژاله علو، پارسا پیروزفر و عالیجناب بهمن فرمان‌آرا که همه و همه عالی هستند و چه خوب که این همه بازیگر سرشناس در یک فیلم جمع شده اند . لحظات سکوت در بازی ها خیلی زیاد و نفس گیر بود .

‎فیلم «مجبوریم» درباره معضلات اجتماعی است و فیلم‌ساز با خلاقیت و کارگردانی عالی این معضلات را با جسارت و عریان به تصویر کشیده است. من همه این فیلم را با تشنج نگاه کردم و برایم بسیار  تاثیرگذار بود.

‎پوراحمد در پایان می گوید «به رضا درمیشیان برای ساخت فیلم مجبوریم تبریک می گویم و همین طور به سینمای ایران که کارگردانان جوانی مثل درمیشیان ، نیما جاویدی، محمد کارت و … را دارد که سینمای ایران را متحول کرده اند.
‎فیلم ماندگار فیلمی ست که هرگز فراموشش نمی کنی . فیلم درمیشیان ماندگار است .رضا جان درمیشیان
دمت گرم و سبویت سرد باد !»

کیومرث پوراحمد  تحت تاثیر کدام فیلم قرار گرفت ؟

 

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند