« یک روز بارانی در نیویورک »، فیلم افتتاحیه جشنواره دوویل

به گزارش ردکارپت: «یک روز بارانی در نیویورک» ساخته «وودی آلن» در افتتاحیه جشنواره فیلم‌های آمریکایی «دوویل» فرانسه به روی پرده می‌رود.

فیلم «یک روز بارانی در نیویورک» به کارگردانی «وودی آلن» که ساخت آن در سال ۲۰۱۸ به پایان رسید اما در سایه مطرح شدن مجدد اتهامات اخلاقی علیه «وودی آلن» کارگردان فیلم و قطع همکاری کمپانی آمازون با این کارگردان کهنه‌کار، شرایط نامشخصی داشت در افتتاحیه جشنواره فیلم‌های آمریکایی دوویل فرانسه به نمایش گذاشته می‌شود.

«یک روز بارانی در نیویورک» یک فیلم رومانتیک و کمدی با بازی «تیموتی شالامی»، «سلنا گومز»، «جود لا» و «ال فانینگ» است و داستان ان درباره تعطیلات اخر هفته ناخوشایند و پرماجرای یک زوج جوان در منهتن آمریکاست.

«وودی آلن» به تازگی فیلمبرداری فیلم جدیدش با عنوان «جشنواره ریفکین» را در شهر سن‌سباستین اسپانیا و با بازی «کریستوفر والتز» بازیگر برنده اسکار، «جینا گریشون»، «والاس شاون»، «النا آیانا» و «لوئی گارل» بازیگر فرانسوی به پایان برده است.

«آنی‌هال»، «صحنه‌های داخلی»، «منهتن»، «خاطرات اکلیلی»، «امتیاز نهایی»، «آلیس»، «ویکی کریستینا بارسلونا»، «گلوله‌های بر فراز برادوی»، «آفرودیت قدرتمند»، «شالوده‌شکن»، «نیمه‌شب در پاریس»، «تقدیم به رُم با عشق»، «یاسمن غمگین»، «کافه سوسایتی» و «مرد بی‌منطق» از جمله دیگر ساخته‌های این کارگردان صاحب‌نام سینمای جهان است.

چهل و پنجمین جشنواره فیلم‌های آمریکایی دوویل از تاریخ ۶ تا ۱۵ سپتامبر (۱۵ تا ۲۴ شهریور» در فرانسه برگزار می‌شود.

لینک کوتاه
https://redcarpetfilm.net /?p=586

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند