برگزاری

جشنواره فیلم کوتاه «مهر سلامت» کنسل شد

به گزارش ردکارپت فیلم: زمان برگزاری جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» با تصمیم شورای سیاستگذاری این رویداد سینمایی به دی ماه سال ۱۳۹۹ موکول شد.

اعضای شورای سیاست گذاری دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» با حضور کیانوش جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای تعیین زمان برگزاری جشنواره تشکیل جلسه داد.

کیانوش جهانپور رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره، حسین رضازاده رئیس، مهدی سیدین‌نیا، دبیر و محمد پسران رزاق دبیر اجرایی این دوره از جشنواره را تشکیل می‌دهند.

در این نشست، رئیس و دبیر دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهرسلامت ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در دبیرخانه این رویداد سینمایی به بیان نقطه نظرات خود پیرامون نحوه برگزاری جشنواره با توجه به پروتکل‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا پرداختند.

کیانوش جهانپورنیز با اشاره به شرایط ویژه کشور در مواجه با موج سوم کرونا گفت: امروز کادر درمان در مبارزه با ویروس کرونا بهترین الگوهای ایثارگری در حوزه سلامت به شمار می آیند و انعکاس این از خودگذشتگی در قالب‌های گوناگون تولیدات نمایشی ضروری است که رویدادهایی همچون جشنواره مهر سلامت این مهم را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

وی افزود: حفظ جان هموطنان عزیزمان در این روزها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مهمترین رسالتی است که بر عهده تمامی افراد جامعه، سازمان‌ها و نهادها است، از این رو و در شرایطی که با موج سوم کوید ۱۹ مواجه ایم، برگزاری هرگونه همایش و جشنواره به صورت فیزیکی، خیانت در حق مردم و کادر درمان است که همین امر دلیل تصمیم شواری سیاست گذاری جشنواره مبنی بر تغییر زمان برگزاری آن است.

رئیس شورای سیاست گذاری دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت»، خاطرنشان کرد: فعالیت دبیرخانه جشنواره مهر سلامت با رعایت پروتکل‌های ابلاغی و به صورت دورکاری ادامه می یاید، اما برگزاری جشنواره تا بهبود اوضاع فعلی به زمان دیگری و احتمالاً دی ماه موکول خواهد شد.

مرور فعالیت‌های ستاد خبری و بازتاب رسانه‌ای فعالیت‌های انجام شده در راستای تبیین اهداف جشنواره فیلم کوتاه ملی «مهر سلامت» و لزوم تداوم این روند در راستای فرهنگسازی در حوزه مهروزی سلامت از دیگر نکاتی بود که در این نشست مورد تاکید اعضای شورا قرار گرفت.

دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» با هدف ارتقاء فرهنگ نیکوکاری در حوزه سلامت از طریق پیوند هنر و عمل خیر با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مجمع خیرین سلامت و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به دبیری سیدمهدی سیدین نیا با شعار هر ایرانی یک مهروز سلامت برگزار می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند