خرچنگ

«خرچنگ» در جشنواره فیلم آدلاید استرالیا

به گزارش ردکارپت فیلم: پویانمایی «خرچنگ» ساخته شیوا صادق‌اسدی به بخش رقابتی فیلم‌های کوتاه انیمیشن دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم آدلاید ۲۰۲۰ استرالیا راه پیدا کرد.

این انیمیشن ۱۱ دقیقه‌ای که از تولیدات جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال ۲۰۲۰ است، پنجمین حضور بین‌المللی خود را در این جشنواره تجربه می‌کند.

پویانمایی «خرچنگ» قرار است روز اول آبان سال جاری (۲۲ اکتبر۲۰۲۰) در یک برنامه ۸۷ دقیقه‌ای به همراه هفت فیلم کوتاه انیمیشن از کشورهای فرانسه، آمریکا، روسیه، مجارستان و استرالیا به نمایش درآید.

بر همین اساس در بخش رقابتی فیلم‌های کوتاه، طیف وسیعی از انیمیشن‌ها با تکنیک‌های مختلف انتخاب شده‌است که در این میان پویانمایی «خرچنگ» برای دوستداران فیلم‌های تجربی به نمایش در خواهد آمد.

بر اساس این خبر، تمامی رویدادها و نمایش فیلم‌های جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم آدلاید با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و با اقدام‌های مناسب گروه اجرایی این جشنواره برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، در محیط امنی برای شرکت‌کنندگان برگزار می‌شود.

دوازدهمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم آدلاید از ۲۳ مهر تا ۴ آبان سال ۱۳۹۹ (۱۴ تا ۲۵ اکتبر ۲۰۲۰) در شهر آدلاید کشور استرالیا به‌صورت حضوری در حال برگزاری است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند