فجر

هیئت داوران جشنواره فیلم فجر معرفی شدند

به گزارش ردکارپت فیلم: پرویز شیخ طادی، مجید اسماعیلی، ابراهیم حاتمی‌کیا، سید محمود رضوی، محمدتقفی فهیم، مسعود نقاش‌زاده و محمدرضا شریفی‌نیا به عنوان اعضای هیات داوران چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر معرفی شدند.

مجتبی امینی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در نشست خبری شامگاه جمعه – ۲۱ بهمن ۱۴۰۱- هیات داوران این دوره از جشنواره را اعلام کرد.

پرویز شیخ طادی، مجید اسماعیلی، ابراهیم حاتمی کیا،سید محمود رضوی، محمد تقفی فهیم ، مسعود نقاش زاده و محمدرضا شریفی‌نیا آثار بخش رقابتی این دوره از جشنواره را داوری می کنند.

مسعود نجفی مدیر روابط عمومی جشنواره در پردیس سینمایی ملت در ابتدای این نشست از فعالیت اهالی رسانه در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر قدردانی کرد و از دبیر جشنواره برای اعلام اسامی نامزدهای جشنواره فیلم فجر دعوت کرد.

مجتبی امینی از اهالی رسانه و سینما در این دوره از جشنواره قدردانی کرد و اعلام کرد که مراسم اختتامیه ساعت ۱۸:۳۰ فردا جمعه – ۲۲ بهمن ۱۴۰۱- در برج میلاد برگزار خواهد شد.

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ش بهمن ۱۴۰۱ به دبیری مجتبی امینی در دو پردیس سینمایی ملت و برج میلاد برگزار می‌شود. امسال ۲۴ فیلم در بخش سودای سیمرغ در جشنواره فیلم فجر به رقابت می‌پردازند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند