معرفی

«بی‌رویا» طناز طباطبایی مشتری خارجی پیدا کرد

به گزارش ردکارپت فیلم:  فیلم سینمایی «بی‌رویا» که با نام انگلیسی Without Her در عرصه جهانی معرفی و پخش خواهد شد، در بازار فیلم اروپا برای خریداران به نمایش در خواهد آمد و به زودی پخش جهانی این فیلم در فستیوال‌های معتبر بین‌المللی نیز آغاز خواهد شد.

در آستانه‌ اکران فیلم سینمایی «بی‌رویا» به کارگردانی و نویسندگی آرین وزیردفتری در چهلمین جشنواره فیلم فجر، کمپانی آلمانی «پیکچر تیری اینترنشنال» ضمن اعلام خبر خرید حقوق پخش جهانی این فیلم سینمایی، از تریلرِ آن در وب‌سایت نشریه معتبر «ورایتی» رونمایی کرد.

ورایتی درباره‌ی نخستین فیلم بلند وزیردفتری در گزارش خود عنوان کرده است: «قصه‌ای درباره‌ی هویت با تلفیقی از ژانرهای مختلف معرفی کرده‌است، که هیچکاک، پولانسکی و دی‌پالما را به یاد مخاطب می‌اندازد. در این فیلم سه بازی استثنائی از طناز طباطبایی، صابر ابر و شادی کرم‌رودی دیده می‌شود.»

این فیلم با فیلمنامه‌ای به نگارش وزیردفتری و به تهیه‌کنندگی مشترک سعید سعدی و هومن سیدی زمستان سال گذشته جلوی دوربین رفته است و اکنون با دیگر آثار حاضر در جشنواره‌ی فیلم فجر به رقابت می‌پردازد.

طناز طباطبایی ، صابر ابر ، شادی‌کرم‌رودی ، مائده طهماسبی ، فرانک کلانتر ، نهال دشتی ، مجتبی فلاحی و رضا داوودنژاد بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

کمپانی «پیکچر تیری اینترنشنال» پخش‌کننده‌ای معتبر در عرصه‌ی بین‌المللی است که پیش از این در فستیوال‌های مختلفی نظیر کن، برلین، ونیز، لوکارنو و … فیلم‌های مختلفی را از سراسر جهان عرضه کرده‌ است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند