امی

«ایندیانا جونز ۵» عوامل اصلی را برگزید

به گزارش ردکارپت فیلم: فیبی والر بریج خالق «فلی بگ» و برنده جایزه امی به گروه بازیگران «ایندیانا جونز» جدید افزوده شد.

لوکاس‌فیلم دیروز جمعه اعلام کرد فیبی والر بریج در کنار هریسون فورد در «ایندیانا جونز ۵» نقش‌آفرینی می‌کند. وی همچنین از نویسندگان فیلمنامه این فیلم خواهد بود.

همچنین اعلام شد جان ویلیامز آهنگساز افسانه‌ای برمی‌گردد تا برای فیلم پنجم این مجموعه آهنگ بسازد.

طبق قرار قبلی جیمز منگولد نیز قرار است روی صندلی کارگردانی «ایندیانا جونز ۵» بنشیند و وظیفه‌ای را که استیون اسپیلبرگ برای چهار قسمت قبلی برعهده داشت، انجام دهد. استیون اسپیلبرگ در این پروژه به عنوان تهیه‌کننده حضور دارد.

از دسامبر گذشته که تولید فیلم به تأیید رسید بحث این بود که نقش اصلی زن فیلم به کدام بازیگر برسد.

امید می‌رود تولید این فیلم از تابستان امسال آغاز شود زیرا ۲۹ جولای ۲۰۲۲ برای اکران آن انتخاب شده است.

فیبی والر بریج که با سریال تحسین‌شده «فلی‌بگ» به شهرت رسید در جوایز امی سال ۲۰۱۹ درخشید و سریال به عنوان بهترین کمدی سال انتخاب شد. وی در این سریال در نقش شخصیت اصلی نقش‌آفرینی کرده بود و علاوه بر آن خالق و فیلمنامه‌نویس اصلی سریال بود. وی پس از آن سازنده و نویسنده اصلی و تهیه‌کننده اجرایی سریال «کشتن ایو» برای بی‌بی‌سی شد و قرار است در برابر دونالد گلاور در بازسازی فیلم «خانم و آقای اسمیت» برای آمازون پرایم ویودیو جلوی دوربین برود.

هریسون فورد که جدیدترین فیلمش «آوای وحش» بود و نقش هان سولو را نیز در «جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر» بار دیگر ایفا کرد، بار دیگر با «ایندیانا جونز» برمی‌گردد. مجموعه «ایندیانا جونز» یکی از فیلم‌های پرطرفدار و پرفروش است که با چهار قسمت خود ۱.۹ میلیارد دلار فروش کرده است.

دیزنی ابتدا قصد داشت فیلم پنجم را تابستان ۲۰۲۱ اکران کند اما بعد به دلیل شیوع کرونا آن را تا سال ۲۰۲۲ به تعویق انداخت.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند