ارشاد

دبیری مجتبی امینی در جشنواره فیلم فجر تمدید شد

به گزارش ردکارپت فیلم: رئیس سازمان سینمایی وزارت ارشاد طی حکمی مجتبی امینی را به سمت دبیر چهل و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر منصوب کرد.

طی حکمی از سوی محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجتبی امینی به عنوان دبیر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر منصوب شد.

متن حکم دبیر چهل و دومین جشنواره فیلم فجر به این شرح است:

«جناب آقای مجتبی امینی

نظر به تجربه و تعهد، جنابعالی را به سمت دبیر چهل و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر منصوب می‌نمایم. امید است با اتکا به پروردگار متعال و با عنایت به افق‌های ترسیم شده در نقشه گام دوم انقلاب اسلامی و راهبردهای کلان سازمان سینمایی مبتنی بر رویکرد «قانون گرایی، استانداردسازی و عدالت محوری» با سرلوحه قرار دادن سه ضرورت اجتناب ناپذیر سینمای ایران – «اخلاق، آگاهی، امید» ضمن همراهی با اهالی فرهیخته سینما، منتقدان و اصحاب رسانه، جوانان متعهد و با دانش؛ و با توجه به اصل صرفه جویی و اجتناب از هر گونه تشریفات زائد و بهره گیری از تجارب ارزشمند گذشته و ظرفیت سینمای ایران در برگزاری رویداد فجر سینمای ایران همزمان با فجر انقلاب اسلامی موفق باشید. انتظار می‌رود چهل و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر که با ساختاری منسجم و یکپارچه در گستره ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود با اهتمام به مقوله دیپلماسی فرهنگی، درک الزامات و ضرورت‌های منطقه‌ای و بین‌المللی و جلب مشارکت گسترده کشورهایی که دارای مشترکات دینی، فرهنگی و گفتمانی هستند فرصتی مضاعف برای سینمای ایران در عرصه ملی و بین‌المللی فراهم آورد.

هماهنگی، همکاری و همراهی مؤسسات و معاونت‌های سازمان، در برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشنواره بین‌المللی فیلم فجر انقلاب اسلامی، مورد نظر و حائز اهمیت است. شایسته می‌دانم از تلاش‌های شما و ستاد جشنواره برای برگزاری موفق چهل و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر تقدیر و تشکر خود را ابراز نمایم.»


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند