گیل دخت

رعایت اصول بهداشتی در این شرایط شرط عقل است

به گزارش ردکارپت فیلم: میزان نوشت: بازیگر سریال «گیل دخت» گفت: متاسفانه بی‌مبالاتی در رعایت نکات بهداشتی و پروتکل‌ها باعث ایجاد موج دوم بیماری کرونا شد، از نظر من رعایت اصول بهداشتی در این شرایط شرط عقل است.

فخرالدین صدیق شریف بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با اشاره به موج دوم بیماری کرونا گفت: متاسفانه بی‌مبالاتی در رعایت نکات بهداشتی و پروتکل‌ها باعث ایجاد موج دوم بیماری کرونا شد، از نظر من رعایت اصول بهداشتی در این شرایط شرط عقل است.

وی با اشاره به توقف تولید سریال «گیل دخت» به دلیل بیماری کرونا افزود: پیش از شیوع بیماری مشغول بازی در سریال «گیل دخت» به کارگردانی «مجید اسماعیلی» بودم که بعد از بیماری و شیوع آن ضبط فعلاً متوقف شده است.

این بازیگر پیشکسوت درباره زمان شورع فیلمبرداری سریال «گیل دخت» اظهار کرد: همه ما منتظر پایان بیماری کرونا هستیم و طبیعتا فیلمبرداری بعد از قطعی شدن شرایط عادی شروع می شود، نزدیک به یکسال از فیلمبرداری اثر مانده و من هم فعلا در همین پروژه فعال هستم.

بازیگر سریال «گیل دخت» درباره مضمون این اثر اضافه کرد: این سریال به دوره زمانی قاجار بازگشته و اثری تاریخی اجتماعی محسوب می شود، در داستان گیل دخت ما شاهد بروز وقایعی در آن بازه تاریخی هستیم که به نظر فیلمنامه و قصه جذابی دارد.

بازیگر «اخراجی‌ها» با اشاره به خانه نشینی اکثریت جامعه در هفته های پیشین افزود: اکثریت خانواده‌ها به دلیل بیماری کرونا در خانه مانده اند، من تصور می کنیم به فراخور سلیقه بهترین زمان برای مطالعه کتاب، کنار خانواده ماندن و فیلم دیدن برای ما به وجود آمده است که خود من از تمامی این زمان حداکثر بهره را می برم.

صدیق شریف رعایت اصول بهداشتی را مسئولیتی بزرگ و اجتماعی خواند و خاطرنشان کرد: در این زمینه فقط مساله جان من به شخصه مطرح نیست، ممکن است من در خیابان حاضر شده و ناقل یک بیماری باشم، وقتی بدون اطلاع با افراد دیگر برخورد کنم احتمال دارد فردی دیگر را ناخواسته بیمار کنم، پس این وظیفه بر عهده تک تک ما نهاده شده که بیشترین مراقبت را از خود و اطرافیانمان به عمل آوریم.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند