سینمای ایران

سینمای دفاع مقدس و زنان ایرانی

به گزارش ردکارپت فیلم: جدیدترین قسمت از برنامه «نقد سینما» با موضوع تصویر زن در سینمای ایران با تاکید بر سینمای دفاع مقدس روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری و میزبانی امیررضا مافی در جدیدترین قسمت که جمعه شب ۲۲ اردیبهشت‌ ماه از شبکه چهار سیما پخش می‌شود، تصویر زن در سینمای ایران با تاکید بر سینمای دفاع مقدس را سوژه خود قرار داده است و با تینا امین زبان‌شناس و نویسنده در بخش میز گفتگوی ویژه درباره این موضوع صحبت می‌کند.

همچنین محمد صابری و مینو خانی در «میز نقد سینمای ایران» به تحلیل و بررسی فیلم سینمایی «دسته دختران» به کارگردانی منیر قیدی و تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری که هم‌اکنون روی پرده سینماهای سراسر کشور است، می‌پردازند.

در «میز نقد سینمای جهان» نیز محمدرضا مقدسیان و آرش خوش‌خو از فیلم سینمایی «بنشیهای اینیشرین»، نامزد ۹ جایزه از نود و پنجمین دوره جوایز اسکار می‌گویند.

فصل چهارم برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری، میزبانی امیررضا مافی و به همت سازمان سینمایی سوره، هر هفته جمعه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می‌رود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند