مسافران خورشید

علی ملاقلی پور «مسافران خورشید» را کارگردانی می‌کند

به گزارش ردکارپت فیلم: مرکز موسیقی انقلاب اسلامی (مأوا) سازمان هنری رسانه‌ای اوج نماهنگ «مسافران خورشید» با موضوعی محرمی را تولید می‌کند.

نماهنگ محرمی «مسافران خورشید» که به کارگردانی علی ملاقلی‌پور و تهیه‌کنندگی محمدجواد آشتیانی ساخته می‌شود از مجموعه کارهای محرمی مرکز موسیقی ماوا سازمان هنری رسانه‌ای اوج است.

فیلمنامه این اثر را علی ملاقلی‌پور نوشته و محمد اسفندیاری لوگوی آن را طراحی کرده است.

برخی از عوامل این نماهنگ عبارتند از مدیر فیلمبرداری: هادی شلالوند، طراح گریم: علی بهرامی‌فر، طراح صحنه: محسن غلامی، طراح لباس: سمانه حسینی، مدیرتولید: مهدی شایقی، برنامه‌ریز: علیرضا افراز، صداگذار: امیر اسماعیلی، طراح لوگو: محمد اسفندیاری، عکاس: رضا علیقلیان.

آهنگساز، گروه نوازندگان، شاعر و گروه بازیگران متعاقباً معرفی می‌شوند.

علی ملاقلی‌پور، نویسنده و کارگردان پیش از این فیلم «قندون جهیزیه» را ساخته و در سینماها اکران کرده است. مستند «راه طی شده» روایتی صریح و بی‌پرده از افکار و اندیشه‌های مهدی بازرگان از دیگر آثار اوست که بحث و نظرهای مختلفی در زمان رونمایی برانگیخت.

محمدجواد آشتیانی نیز پیش از این در سریال‌ها و مجموعه‌های مختلف به عنوان تدوینگر فعالیت کرده است. تدوین چندین مستند و همکاری با موسسه روایت فتح و انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس نیز در کارنامه وی دیده می‌شود. آشتیانی تهیه‌کنندگی نماهنگ «حضور» کاری از محمد زارع را نیز برعهده داشته است.

مرکز آوای انقلاب اسلامی (ماوا) سازمان هنری رسانه‌ای اوج بیش از پنج سال است که شروع به فعالیت کرده و تولیداتی در حوزه سرود، موسیقی، نماهنگ، فلش ماب، اجرای پاتوقی و برگزاری مسابقات سراسری لیگ سرود داشته است. این مرکز با ماموریت حمایت، ارتقا و اعتلای سرود، تربیت و توانمندسازی گروه‌های سرود مستعد در سطح کشور و استفاده از تواناییِ استعدادهای این حوزه در تولیدات خود و همچنین تولید و ترویج موسیقی ایرانی اسلامی فعالیت می‌کند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند